Push Gaming

Játékok, akár egy rajzfilmben!

Új élményekre vágysz, és kedveled a különleges nyerőgépeket? Pörgess a legjobb Push Gaming kaszinókban, és használd ki a bónusz funkciókkal tarkított, látványos játékokat!

Tények erről Push Gaming

A 2010-ben alapított, londoni székhelyű cég egy növekvő játékszolgáltató, amely a legnagyobb kaszinóoldalakkal dolgozik együtt. A következő értékelésünkben minden fontos szempontra kitérünk a játékkínálattól elkezdve a bónusz funkcióig.

push gaming értékelés
Engedély✓Máltai Szerencsejáték Hatóság
Kaszinó játékok típusai1Nyerőgépek
Nyerőgépek40+Tiki Tumble, Razor Shark, Big Bamboo
Élő rulett0Ez a szolgáltató nem rendelkezik élő rulett játékokkal.
Élő blackjack0Ez a szolgáltató nem rendelkezik élő blackjack játékokkal.
Élő baccarat0Ez a szolgáltató nem rendelkezik élő baccarat játékokkal.
Játék show-k0Ez a szolgáltató nem rendelkezik élő show játékokkal.
Egyéb játékok0Ez a szolgáltató kizárólag nyerőgépeket fejlesztett eddig.
Push Gaming kaszinók✓HotSlots, Energy Casino
Mobil applikáció✗A szolgáltató nem rendelkezik mobil applikációval.
Játékon belüli promóciók✓Ingyenes pörgetés, wild, scatter, multiplier
Alapítás éve2010Első játékukat 2015-ben dobták piacra.
Tisztességes játék✓eCOGRA, BMM Testlabs 

Hogyan válasszuk ki a legjobb Push Gaming kaszinókat?

A stúdió játékait számos magyar kaszinóban elérheted, de néhány fontos szempontra érdemes odafigyelned, hogy biztosan a legjobb játékélményben legyen részed.

Megfelelő engedély megléte és biztonság

Az első és legfontosabb feltétel az, hogy a kaszinó ahol játszol, rendelkezzen valamely szerencsejáték hatóság által kiállított érvényes működési engedéllyel. Ilyen például a Máltai Szerencsejáték Hatóság vagy a Curacaoi Szerencsejáték Hatóság.

Széles választék a Push Gaming játékaiból

A vállalat 2015 óta ad ki játékokat, és jelenleg több mint 40 címet tartalmazó katalógusa van. Ez a kínálat folyamatosan nő, újabb és újabb nyerőgépek kerülnek bejelentésre, így mindig van valami új, amelyet ki lehet próbálni.

Ideális felhasználási feltételek

A feltételek diktálják, hogy a kaszinó hogyan bánik az ügyfeleivel, a feltételek a minimális befizetéstől kezdve a bónuszajánlatok tényleges működéséig terjednek. Feltétlenül tekintsd ezeket át, mielőtt igénybe vennél egy promóciót, hogy ne érjen meglepetés.

Sokféle bónusz ajánlat és promóció

A bónuszok nagyszerű módja annak, hogy a kaszinók új ügyfeleket vonzzanak és a meglévőket megtartsák. Remek kezdőlöketet nyújthatnak, és felpezsdíthetik a játékot némi segítséggel.

Változatos és többféle elérhető fizetési mód

Ha játszani szeretnél egy kaszinóban, valódi pénzt kell befizetned. Ehhez elengedhetetlen, hogy az adott platform változatos és többféle fizetési módot biztosítson.

A vállalat négy alapelv alapján működik.
Ezek az ügyfélközpontúság, kiválóság, csapatjáték és bizalom.

Mi teszi kiemelkedővé a Push Gaming játékait?

Ha kíváncsi vagy, hogy mitől különlegesek a kaszinó címek, akkor jó helyen jársz! A következő szegmensben kielemezzük a szolgáltató által nyújtott legfontosabb feltételeket.

A Push Gaming innovatív funkciói

A nyerőgépek olyan úttörő funkciókat kínálnak, amelyek a játékosok figyelmét folyamatosan felkeltik. A kaszkádos tárcsák, a végtelen tárcsák bővítése és a rejtélyes szimbólumok minden egyes pörgetést potenciális nyereménnyé alakítanak át.

A Push Gaming grafikai megjelenése

A vállalat nyerőgépeo különleges, feltűnő látványvilággal és színes karakterekkel rendelkeznek. A játékok általában könnyed és rajzfilmes megjelenésűek, így kiemelkednek a többi, egyhangúnak tűnő slot közül.

Zenei hatások a játékokban

A kaszinó címek zenéje kiváló minőségű, és tökéletesen illeszkedik a látványhoz és a játékmenethez. Emellett külön érdemes kiemelni a hangeffekteket is, amelyek tovább fokozzák az élményt.

A szolgáltató játékmenetei

A szolgáltató játékmenetei egytől egyig izgalmas, látványos, bónusz funkciókkal teliek. A maximális nyeremény akár a tét 20.000-szerese is lehet némely slotban.

Mobilra vannak optimalizálva a Push Gaming játékok?

Ha főleg mobil kaszinókban játszol, akkor a szolgáltató játékai neked valóak. A fejlesztők minden nyerőgépét mobileszközökre optimalizálták, köszönhetően annak, hogy HTML5-öt használnak.

A szolgáltató díjakkal is büszkélkedhet.
2018-ban a Jammin’ Jars nyerte a ‘Legjobb magas volatilitású játék’ díjat a Videoslots Awards-on.

A legjobb Push Gaming kaszinókban való játék előnyei és hátrányai

A következőkben bemutatjuk a stúdió játékainak legfontosabb előnyeit és hátrányait.

ElőnyökHátrányok
Több tucat nyerőgépes játékKevés magas volatilitású nyerőgép
Egyedi grafika és hangulat
Remek bónuszfunkciók
A stúdió több, mint 200 alkalmazottat foglalkoztat.
A játékai összesen 25 nyelven elérhetőek világszerte.

Mi az a Push Gaming?

Ez a vállalat egy játékfejlesztő stúdió, amely prémium kategóriás, mobilra optimalizált HTML5 játékok készítésére specializálódott. 2010-es indulása óta számos befolyásos üzemeltetői partnerre talált, mielőtt 2023 májusában a LeoVegas felvásárolta.

Biztonságosak és legálisak a Push Gaming játékai?

Természetesen. A stúdió a neves Máltai Szerencsejáték Hatóság engedélyével, és egyéb nívós hatóságok licenszével is rendelkezik.

A Push Gaming játékainak tisztességessége

Ami a tisztességességet illeti, a cég az eCOGRA és a BMM Testlabs tanúsítványával rendelkezik. Ezek olyan harmadik féltől származó ügynökségek, amelyek tesztelik a játékokat annak biztosítása érdekében, hogy az azokat működtető véletlenszám-generátorok (RNG) valóban véletlenszerűek, és mint ilyenek, tisztességesek legyenek.

Miről híres a szolgáltató?

A nyerőgépek számos szórakoztató bónusz funkcióval rendelkeznek. Kétféle ismert extrájuk van, egyikük a Hyper Mode, amely során speciális szimbólumok landolásával kell feltöltened a mérőórát.

A másik, Push Up funkcióval ellátott slotok több helyet teremtenek a potenciálisan nagy nyereményekhez.

Jackpot játékokat is találhatsz a kínálatukban.
A szolgáltató progresszív jackpot játékaira példa a Power Force Heroes című slot.

Az 5 legnépszerűbb Push Gaming játék

Most pedig bemutatjuk azokat a címeket, amelyeket mindenképpen érdemes kipróbálnod, ha felkeltette érdeklődésed a stúdió.

1. Tiki Tumble

Tiki Tumble

Kezdjünk is egy magas volatilitású játékkal, a Tiki Tumble-el, ahol a maximálisan megnyerhető nyeremény a tét akár 18.278-szorosa is lehet! Találd meg a Tiki totemeket, és legyen tiéd a hatalmas élmény, és persze a nyeremény!

2. Razor Shark

Razor Shark

Ezt a víz alatti kalandot biztosan nem felejted el! A Razor Shark a stúdió egyik legkedveltebb játéka. Nem is véletlen, hiszen nincsen maximálisan megnyerhető nyeremény limit, így határ a csillagos ég! Merülj alá az izgalmaknak, és próbáld ki ezt a slotot!

3. Boss Bear

Boss Bear

Még az állatoknak is lehetnek titkaik – bizonyítja ezt be a Boss Bear, ahol egy gengszer panda kezében van az irányítás. A maximálisan megnyerhető összeg a tét 25.000-szerese, így nem csak a panda, de te is nagyot kaszálhatsz!

4. Retro Tapes

Retro Tapes

Ha a klasszikusok kedvelője vagy kaszinózás terén is, szórakozz kiváló dallamokra a Retro Tapes játékban, és vidd el téted akár 10.000-szeresét!

5. The Grand Show

The Grand Show

A stúdió legújabb játékában a porond a tiéd! Ebben a cirkusz tematikájú slotban téted akár 10.000-szeresét pörgetheted ki, miközben élvezheted a jobbnál-jobb attrakciókat!

Izgalmas, egyedi tematikájú játékok.
Gyakran állatok és különleges lények a főszereplői a slotoknak.

Különleges vizuális élmény, nagy nyeremények!

Értékelésünk végéhez érve elmondhatjuk, hogy ez a szolgáltató kiemelkedik egyedi látványvilágával, és bár egyelőre csak nyerőgépeket készít, mégis beírta magát az online kaszinó ipar könyvébe.

Díjakat is nyertek már, köztük a legjobb magas volatilitású slotét, és jelenleg is több játék megjelenését hirdetik.

Ha kedveled az egyedi stílusú és kialakítású, bónusz funkciókkal tarkított slotokat, érdemes kipróbálnod a stúdió kreációit!

GYIK

A stúdió 2010-ben alakult.
A szolgáltató nyerőgépeket készít.
Főleg állatos, különleges látványvilággal és tematikával rendelkező játékokat.
Igen, progresszív jackpot játékokkal is rukkolt elő a vállalat.

Szerző

Tamas Toth
Tamas Toth Kaszinó tartalomíró

Több mint 15 évnyi online szerencsejáték-szektorban szerzett tapasztalattal Tamás átfogó szakértelemmel rendelkezik az online kaszinók dinamikájában. Fókuszterületei közé tartozik a kaszinójátékok mechanizmusának, a játékgépek technológiájának és a digitális kaszinó szórakoztatás szélesebb körű megértése. A magyarcasino.com oldalon szakértelmét felhasználva magas színvonalú, elemző tartalmakat nyújt, beleértve átlátható kaszinó értékeléseket és nyerőgép-bemutatókat, folyamatosan biztosítva a magyar felhasználók számára a legmagasabb szintű relevanciát és játékos biztonságot.

A kaszinók törlődnek

Biztosan kilépsz?